Podejmij karierę

Zdobądź pierwszą pracę w IT z Gwarancją CodeHub

Nasi kursanci na stanowisko Frontend Developera otrzymują kompleksową pomoc w znalezieniu pierwszej pracy w sektorze IT.

Pomożemy:

  • Polecić Cię naszym partnerom biznesowym,
  • Skontaktować się ze specjalistami i działami HR,
  • Przygotować konkurencyjne CV,
  • Zdobyć projekty do portfolio i wglądu pracodawcy,
  • Douczymy Cię niezbędnych umiejętności do rozpoczęcia pracy,
  • Otrzymasz przykładowe pytania i zadania rekrutacyjne z odpowiedziami,
  • Pomożemy Ci znaleźć najciekawsze oferty pracy jakie pojawiają się na rynku,
  • W przypadku braku efektów zwrócimy Ci pieniądze,
Znalezienie ofert pracy idealnych dla Ciebie

Współpraca z Naszym Doradcą przy wysyłaniu CV polega na Twoim aktywnym działaniu ze stałym wsparciem z naszej strony.

Doradca co tydzień wyśle Ci oferty pracy lub kontaktów do firm prowadzących rekrutacje, na które musisz wysłać wymagane w ofercie dokumenty (CV, portfolio, list motywacyjny itp.). W ramach nauki szukania pracy, zobowiązujesz się co tydzień samodzielnie znajdować określoną w regulaminie liczbę ofert, na które chcesz zaaplikować i przesłać je do akceptacji Doradcy. Jeśli Doradca zaakceptuje znalezione przez Ciebie ogłoszenia, aplikujesz do tych firm. Jeśli otrzymasz ofertę pracy, proces cotygodniowego przesyłania CV zostaje przerwany.

Kontakt z pracodawcami

Bez względu na naszą pomoc, ostateczny sukces zależy od Ciebie. Aby potwierdzić Twój aktywny udział w rekrutacjach, wymagamy szybkiego odpowiadania na maile rekruterów - maksymalnie 1 dzień roboczy.

Indywidualna pomoc

Pomożemy Ci w pisaniu maili i wiadomości do potencjalnych pracodawców, a także odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji, nauki, rynku pracy czy możliwości zatrudnienia, jeśli tylko poprawnie ukończysz kurs w wyznaczonym terminie 60 dni od zakupu kursu – zależy nam na ambitnych osobach, które poważnie podchodzą do nauki i swojej przyszłej kariery. Odpowiedź od Naszego Doradcy otrzymasz najpóźniej w ciągu 5 dni roboczych. W przypadku urlopu Doradcy, czas trwania programu zostanie wydłużony o czas trwania urlopu.

Masz wątpliwości? Kurs jest za drogi? Skontaktuj się: codehubpl@gmail.com
Szczegółowy Regulamin Gwarancji Pracy z CodeHub


© 2020 CodeHub.pl