Pytania i odpowiedzi

W jakiej formie przeprowadzane są kursy?

Kursy podzielone są na rozdziały i lekcje. Materiały w kursach są zarówno filami video jak i artykułami tekstowymi. Lekcje uzupełnione są o snippety kodu do przetestowania na żywo jak zachowuje się prezentowane zagadnienie np. program lub algorytm. Dzięki temu podejściu kursy są znacznie bardziej angażujące. W kursach znajdują się także sekcje quizów, które mają na celu utrwalić wiedzę.

Ile czasu muszę poświęcić na kurs?

Naszym zdaniem najlepsze wyniki osiągniesz jeżeli poświęcisz na kurs przynajmniej kilka godzin dziennie. Po przerobieniu materiału zachęcamy do eksperymentowania z nowo nabytą wiedzą. Sugerujemy rozłożenie nauki w czasie, aby lepiej przyswoić wiedzę i na dłużej zapamiętać nauczony materiał.

Czy są mentorzy?

Tak! W przypadku wątpliwości co do nowo poznanego zagadnienia możesz skontaktować się mentorami, którzy postarają się rozwiać wątpliwości i zaspokoić głód dodatkowej wiedzy. Pomoc ze strony mentorów jest aktywna przez 2 miesiące od rozpoczęcia nauki. Mentorzy pomogą także w weryfikacji projektów – ponieważ kładziemy duży nacisk na praktykę.

Ile to kosztuje?

Ceny kursów są opisane w katalogu kursów. Nie ma ukrytych kosztów ani abonamentu. Jednorazowe opłacenie kursu pozwala na uzyskanie dostępu do jego treści. Staramy się prowadzić przejrzysty biznes, przyjazny kursantom.

Jak działa program partnerski?

Zasady opisane są na stronie programu partnerskiego. W przypadku dalszych wątpliwości zapraszamy do kontaktu, zrobimy co w naszej mocy aby rozwiać wątpliwości.

Czy po kursie otrzymam potwierdzenie ukończenia?

Oczywiście, po ukończonym kursie otrzymasz od nas potwierdzenie pozytywnego ukończenia danego kursu.

Skąd te ceny?

Ceny na rynku są bardzo zróżnicowane. Kupując kurs w CodeHub otrzymujesz niezbędne materiały do nauki, testy, ćwiczenia i pomoc ze strony doświadczonych pracowników naszej firmy, a nie tylko dostęp do playlisty video jak ma to miejsce w kursach po 50zł. Kursy po 4000zł lub więcej dostępne na rynku zazwyczaj zakładają konieczność uczestnictwa na miejscu, a to wiąże się z kosztami wynajmu sali i opłacenia dodatkowych usług. Nasz kurs jest w pełni dostępny online, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować niższe, konkurencyjne ceny.

Czy nadaje się do programowania? Nigdy nie robiłem niczego w tym kierunku.

My możemy być nieobiektywnie, w końcu zajmujemy się szkoleniami. 😉 Natomiast powszechną opinią na rynku IT jest, że zostanie programistą wymaga ciągłej pracy nad umiejętnościami i chęci rozwoju. Istotna jest także umiejętność komunikacji.

Czy trzeba mieć umysł "ścisły?" Jakie umiejętności są potrzebne?

Matematyka jest bardzo przydatna w pracy programisty, jednak rynek IT jest ogromny. Są zawody pokrewne w IT, które wymagają innych umiejętności np. zmysłu estetycznego.

Czy po kursie będę mógł rozpocząć pracę jako programista?

To zależy od Twojego zaangażowania. Kurs przygotowuje do podjęcia pierwszej pracy w IT. Poza teorią angażuje w różne zadania, które są wzorowane na tych, z którymi możesz się spotkać w pracy. Chętnym kandydatom pomagamy w podjęciu pracy kontaktując się z działami HR w różnych firmach.

Jaki język programowania będzie najlepszy?

Język to narzędzie, które dobiera się do wykonania odpowiedniej pracy. W ramach kursu poznasz kilka z nich. Język SQL przyda się do zarządzania relacyjnymi bazami danych. HTML i CSS do przygotowania interfejsu użytkownika. JavaScript do pracy z Reactem i napisania webservera w Node.js. Wszystkie wspomniane technologie są w TOP 3 w ankiecie StackOverflow 2020, popularnego forum dla programistów,

© 2020 CodeHub.pl